uitslagen

Bekijk hier de actuele uitslagen van wedstrijden waar leden van onze loopgroep aan hebben deelgenomen

woolderesloop                      1                 2                 3

 

15 km

  • Herbert Schonenborg                                                  1:05:30
  • Ruben Rottink                    1:08:14         1:06:43              -
  • Theo Wegdam                    1:10:48         1:07:40         1:08:30
  • Edo ten Thije                      1:12:24             -                    -
  • Richard Morskieft              1:15:13         1:14:13         1:12:45
  • Richard Rikkert                                                              1:12:45

10 km

  • Bas Franke                            41:56             41:32             -
  • Wilco Vehof                           44:09                 -                  -
  • Sander van der Velde          44:12             44:11               -
  • Frits Bauhuis                           -                 45:18                -
  • Jurgen Spekreijse               47:40             46:49              46:00
  • Richard Rikkert                    47:25            47:20                 -
  • Nardus ten Buuren             48:16                -                      -
  • André Kolner                       49:42              48:33              52:20
  • Dionne Bril                           50:51              48:30                -
  • Lieke Scholten                        -                  49:26                 -
  • Wilfried Hartgerink                -                   51:57                -
  • Lisette Pots                             -                      -                  52:10
  • Marielle Rouwenhorst        53:38              52:35                -
  • Marieke Bake                       54:13                 -                     -
  • Anouk Assink                    1:00:34              59:25                -
  • Judith Bomers                  1:05:27

5 km

  • Belinda Jennison                31:52

oliebollenloop 2019

 

Omdat er vanochtend veel enthousiaste deelnemers waren zijn de uitslagen te vinden in het bijgevoegde excel document.

/upload/files/Oliebollenloop%202019.xlsx

step one winterloop

 

10 km

  • Theo Wegdam                          43:21
  • Herbert Schonenborg             45:33
  • Lieke Scholten                         46:18
  • Nardus ten Buuren                 47:18
  • Richard Morskieft                   47:19
  • Jurgen Spekreijse                   48:00
  • Sander van der Velde             48:14
  • Richard Rikkert                       48:51
  • Erik Vrije                                   50:59
  • André Kolner                            51:02
  • Jurgen Bos                               51:07
  • Herben Konink                         51:37
  • Marielle Rouwenhorst            53:24
  • Edo ten Thije                            54:24
  • René Eijsink                             54:36
  • Linda Klein Snakenborg         54:36
  • Henk ten Thije                         54:02
  • Kirsten Tuinte                          54:29
  • Monique Grefte                        54:31
  • Marian Wegdam                      58:16
  • Carla Koenderink                    58:17
  • Anouk Assink                           59:06

montferland run

 

15 km

  • Theo Wegdam                          1:07:13
  • Edo ten Thije                            1:10:33
  • Lieke Scholten                         1:11:39
  • Richard Morskieft                    1:12:41
  • Richard Rikkert                        1:13:04
  • Nardus ten Buuren                  1:14:05
  • Henk ten Thije Boonkkamp    1:14:06
  • Jurgen Spekreijse                    1:16:47
  • Herben Konink                          1:18:00
  • Wilfried Hartgerink                  1:18:50
  • Andre Kolner                             1:19:02
  • Jurgen Bos                                1:19:07
  • Anouk Wentink                          1:19:08
  • Linda Klein Snakenborg          1:20:39
  • Rene Eijsink                              1:20:40
  • Herbert Schonenborg              1:20:44
  • Denise Jannink                         1:22:28
  • Lianne Apeldoorn                     1:22:33
  • Marielle Rouwenhorst             1:23:30
  • Marieke Bake                            1:24:51
  • Ellen Gering                              1:25:08
  • Renate van den Ham               1:27:11

Halve marathon oldenzaal

 

21.1 km

  • Theo Wegdam                  1:38:17

10.1 km

  • Rik Spijkerman                   37:39
  • Lieke Scholten                    46:07
  • Edo ten Thije                       49:51

dubbele mijl loop

 

3.2 km

  • Paul Wegdam                     11:33
  • Wilco Vehof                         13:10
  • Jurgen Spekreijse              13:27
  • Theo Wegdam                     13:32
  • Lieke Scholten                    13:33
  • Herbert Schonenborg        13:47
  • Richard Rikkert                   13:58
  • Richard Morskieft               14:10
  • Nardus ten Buuren             14:40
  • André Kolner                       14:54
  • Rick Wegdam                       15:01
  • Ellen Gering                         15:07
  • Linda Klein Snakenborg     15:14
  • René Eijsink                         15:15
  • Denise Jannink                    15:33
  • Marielle Rouwenhorst        16:24
  • Marian Wegdam                  16:55
  • Moniek Grobben                  17:07
  • Inge Tuinte                           17:19
  • Marieke Vogt                        17:54
  • Sharon Bouwman               18:45
  • Linda Kuenenger                18:45
  • Mariska Mengerink            19:53
  • Judith Ros                            19:53

halve marathon van enschede

 

21 km

  • Paul Wegdam                    1:26:50
  • Bas Franke                         1:27:27
  • Theo Wegdam                    1:33:43
  • Edo ten Thije                      1:35:07
  • Herbert Schonenborg       1:38:42
  • Jurgen Spekreijse             1:38:57
  • Nardus ten Buuren           1:40:50
  • Richard Rikkert                 1:43:28
  • Richard Morskieft             1:44:11
  • Lieke Scholten                   1:44:30
  • Wilfried Hartgerink           1:48:54
  • Jurgen Bos                         1:49:33
  • Anouk Wentink                  1:51:35
  • Linda Klein Snakenborg   1:51:45
  • Denise Jannink                  1:51:46
  • Jos Groothuis                     1:52:08
  • René Eijsink                        1:52:20
  • Herben Konink                   1:54:51
  • Andre Kolner                      1:55:22
  • Ellen Gering                        1:56:43
  • Marieke Bake                      2:02:57
  • Inge van Daalen                  2:12:33

10 km

  • Marieke Vogt                           59:40
  • Anouk Assink                          59:51

5 KM

  • Judith Grefte                           27:37
  • Lianne Apeldoorn                  28:20

kastelenloop diepenheim

 

In onderstaande link zijn de tijden per team en per loper te vinden.

/upload/files/uitslag%20kastelenloop%202019.docx

halve marathon hengelo

21 km

  • Nardus ten Buuren       1:42:29
  • Richard Morskieft         1:45:34

15 km

  • Bas Franke                      1:02:20
  • Paul Wegdam                  1:03:27
  • Theo Wegdam                 1:07:04
  • Marieke Bake                  1:23:51

ENGELSE MIJLENLOOP

10 MIJL

  • Jurgen Spekreijse               1:17:39
  • Lieke Scholten                     1:20:22
  • René Eijsink                         1:25:55
  • Linda Klein Snakenborg     1:26:20
  • Andre Kolner                        1:27:07
  • Ellen Gering                         1:31:58

5 MIJL

  • Laura Foks                               48:48

Woolderesloop                          1                 2                  3                      4

15 km

  • Wilco Vehof                               -                       -                       -                    1:09:12
  • Jurgen Spekreijse                    -                      -                  1:13:31                    -
  • Richard Morskieft                 1:16:30         1:16:56            1:13:32              1:17:10 
  • Richard Rikkert                        -                      -                       -                     1:14:02     
  • Wilfried Hartgerink                   -                1:18:42                -                     1:18:21
  • Nardus ten Buuren                   -                1:19:38                -                           -

10 km

  • Paul Wegdam                              -                 40:04                39:00                     -
  • Bas Franke                                42:54              -                     41:23                 41:45 
  • Wilco Vehof                                43:57           44:07                42:35               zie 15 km
  • Theo Wegdam                           43:39           45:04                42:44                  44:14
  • Edo ten Thije                                -                47:37                46:46                  44:27
  • Ruben Rottink                              -                45:32                    -                         -
  • Richard Rikkert                        47:13           48:25                    -                    zie 15 km
  • Jurgen Spekreijse                    49:40           49:10              zie 15 km                -
  • Herbert Schonenborg              52:37          49:15                     -                         -
  • Lieke Scholten                          53:51          50:40                  48:18                 48:18
  • Ben Visschedijk                        54:05           52:29                 51:10                    -
  • Andre Kolner                            53:30              -                       52:47                 51:14
  • Denise Jannink                         54:10           53:00                     -                     51:14
  • Ellen Gering                              53:53           52:59                 51:16                    -
  • Linda Klein Snakenborg         53:32              -                           -                     51:23
  • Rene Eijsink                              53:29              -                          -                     51:33
  • Jos Groothuis                            51:47             -                          -                         -
  • Herben Konink                          52:43             -                          -                         -
  • Eva Spijkerman                        53:45           52:59                  52:56                    -
  • Marieke Bake                               -                55:28                  53:24                56:54
  • Erwin Keemers                        53:38              -                           -                        -
  • Leonie ter Avest                       54:44              -                          -                         -
  • Judith Grefte                               -                   -                        59:18                59:53
  • Marieke Vogt                         1:03:26         1:00:42                     -                        -
  • Judith Bomers                            -              1:00:42                     -                        -
  • Anouk Assink                        1:02:50         1:00:44                1:05:44                  -
  • Anka Keemers                      1:07:45               -                          -                        -

5 km

  • Judith Grefte                            29:30            27:27                 zie 10 km         zie 10 km
  • Laura Foks                               30:15                  -                        -                        -

oliebollenloop 2018

 

Omdat we zoveel enthousiaste deelnemers hadden vanochtend zijn de uitslagen te vinden in het bijgevoegde excel document.

/upload/files/Uitslagen%202018%20Oliebollenloop.xls

De Ronde venen marathon abcoude

 

42.2 KM

  • Ruben Rottink                     3:33:13
  • Richard Morskieft              3:59:41
  • Edo Ten Thije                      4:06:08 

7 HEUVELENLOOP NIJMEGEN

 

15 KM

  • Henk Ten Thije Boonkkamp      1:13:24
  • Nardus ten Buuren                     1:12:10
  • Jos Groothuis                               1:17:38
  • Linda Klein Snakenborg             1:19:24
  • André Kolner                                1:19:28
  • René Eijsink                                  1:19:53
  • Renate van den Ham                   1:23:26

HALVE MARATHON OLDENZAAL

 

21.1 KM

  • Ruben Rottink                       1:36:39
  • Theo Wegdam                       1:36:55
  • Richard Morskieft                 1:45:26
  • Richard Rikkert                     1:46:38
  • Jos Groothuis                        1:57:06

Twentse smokkel Trail

 

13.7 km

  • Lianne Apeldoorn                  1:24:39
  • Marielle Rouwenhorst          1:33:38
  • Andre Kolner                          1:33:40

 

FBK Games

 

3.2 km

  • Edo ten Thije                      13:07
  • Paul Wegdam                     14:14
  • Nardus ten Buuren            14:51
  • Rene Eijsink                        15:43
  • Wilfried Hartgerink            15:46
  • Lianne Apeldoorn               16:07
  • Andre Kolner                       16:48
  • Ymke Kiezenbrink               16:50
  • Ellen Gering                         16:50
  • Carlijn Semmekrot             17:05
  • Marielle Rouwenhorst        17:43
  • Monique Grobben                17:49
  • Yvonne Bax                           19:35
  • Pauline Eijsink                     20:34

Bommelasloop

 

11.2 km

  • Nardus ten Buuren          1:03:24

7.4 km

  • Laura Foks                           47:15

Enschede Marathon

 

21 km

  • Paul Wegdam                               1:36:27
  • Theo Wegdam                              1:40:10
  • Henk ten Thije Boonkkamp       1:44:59
  • Edo ten Thije                                1:45:58
  • Richard Rikkert                            1:47:11
  • Herbert Schonenborg                 1:51:11
  • Jurgen Bos                                   1:52:34
  • Wilfried Hartgerink                     1:53:57
  • Jurgen Spekreijse                       1:54:24
  • Jorieke Katier                              1:56:09
  • Ben Visschedijk                           1:57:21
  • Linda Klein Snakenborg             1:59:25
  • Jos Groothuis                               2:00:04
  • Denise Jannink                            2:00:54
  • Rene Eijsink                                  2:02:50
  • Ellen Gering                                  2:02:55
  • Carla Koenderink                         2:02:56
  • Marcel Nijhuis                              2:03:10
  • Lianne Apeldoorn                        2:10:15
  • Marieke Vogt                                 2:14:02
  • Ymke Kiezenbrink                        2:17:51

 

10km

  • Eva Arnoldy                                 57:54
  • Marielle Rouwenhorst            1:02:14
  • Inge Tuinte                               1:03:30
  • Yvonne Bax                              1:12:25
  • Anka Keemers                        1:13:59
  • Karin Brummelhuis               1:14:01

Kastelenloop Diepenheim

In onderstaande link zijn de tijden per team en per loper te vinden:

/upload/files/uitslag%20kastelenloop%202018.odt

De halve marathon van Hengelo

21 km

  • Nardus ten Buuren                 1:41:12
  • Richard Morskieft                   1:46:19

15 km

  • Bas Franke                               1:15:40
  • Lianne Apeldoorn                    1:22:29

engelse mijlenloop

10 mijl

  • Paul Wegdam                            1:06:55
  • Henk ten Thije Boonkkamp     1:14:44
  • Theo Wegdam                            1:15:26
  • Richard Rikkert                         1:17:23
  • Jurgen Spekreijse                     1:20:18
  • René Eijsink                               1:25:22
  • Linda Klein Snakenborg           1:25:22
  • Ellen Gering                               1:26:57
  • Ymke Kiezenbrink                     1:35:21
  • Carla Koenderink                      1:35:22

5 mijl

  • Yvonne Bax                                    46:07

Woolderesloop 4

15 km

  • Theo Wegdam                         1:06:53
  • Edo ten Thije                           1:09:42
  • Henk ten Thije Boonkkamp  1:14:16
  • Richard Morskieft                   1:14:17
  • Nardus ten Buuren                 1:14:17
  • Linda Klein Snakenborg         1:23:14
  • Denise Jannink                        1:23:14
  • Carla Koenderink                    1:23:15
  • Ellen Gering                             1:23:20
  • Ymke Kiezenbrink                   1:29:01
  • Marieke Vogt                            1:30:23

10 km

  • Wilco Vehof                                  44:15
  • Eva Spijkerman                           52:15
  • Yvonne Bax                                   59:44

Woolderesloop 3

15 km

  • Richard Morskieft                   1:13:34
  • Jurgen Spekreijse                  1:15:05
  • Wilfried Hartgerink                1:15:05

10 km

  • Bas Franke                                 42:25
  • Theo Wegdam                            42:33
  • Wilco Vehof                                 43:20
  • Richard Rikkert                         45:37 
  • Nardus ten Buuren                   46:42
  • Henk ten Thije Boonkkamp     49:25
  • Ben Visschedijk                         50:46
  • Eva Spijkerman                         53:17
  • Ellen Gering                               53:18
  • Ymke Kiezenbrink                     56:24
  • Carla Koenderink                      56:25
  • Anita Katier                             1:03:43
  • Anka Keemers                        1:05:51